..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

środa, 23 stycznia 2013

BTS Rekord - Beskid Skoczów (sparing)

mecz sparingowy
śniegu od soboty nasypało mnóstwo, ale to nie przeszkadzało do rozegrania meczu sparingowego drużyny z mojej dzielnicy czyli Rekordu, ze starymi znajomymi :-) z Beskidu Skoczów ( obecnie klasa okręgowa ), jak to dobrze że gospodarze dysponują boiskiem rezerwowym, ze sztuczną murawą oraz z oświetleniem. Mimo niezbyt sprzyjającej temperaturze ( a może dobrze że jest tak zimno), szybki mecz, gospodarze swoją przewagę w pierwszej połowie udokumentowali dwoma bramkami, pierwsza z karnego (?), co prawda bramkarz gości obronił ale przy dobitce był bez szans. Na rozpoczęcie drugiej połowy piękny strzał na 3:0. Rekord po mału staje się taką przystanią niechcianych piłkarzy w Moim BKS-STAL, tym razem można było zobaczyć na obronie gospodarzy Dariusza Ruckiego, który jeszcze na jesień grał w Bialskim Klubie Sportowym.Końcowy wynik to 7:1, więc nieźle zaczęty okres meczy sparingowych.