..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 26 maja 2018

(29) Zagłębie II Lubin - BKS STAL

III liga, grupa III


Po takim meczu to już nie wiadomo co napisać żeby nie obrazić nikogo, ale tak się nie da. Bo żeby podczas meczu nie potrafić wybić ani jednego poprawnego rzutu rożnego, a o rzutach wolnych to lepiej nie wspominać. Jedyny plus to chyba tysiąc podań, bo w tym to chyba jesteśmy najlepsi w lidze, tylko że z tego brak jakich kolwiek korzyści. To już trzeci taki mecz ( Falubaz, Pniówek) który dawniej zajęła by się prokuratura we Wrocławiu, niektórzy z tych zawodników to tylko kompromituje Nasze barwy. Rozumie że brak pieniędzy w sekcji, ale może lepiej grać w niższej lidze, niż kompromitować Nasz BKS STAL. Smutny obrazek pod koniec meczu, gdy Nasz Trener siedział na ławce rezerwowych, patrząc na poczynania swoich podopiecznych, człowiek który na każdym meczu stoi przy lini bocznej, podpowiada zawodnikom, teraz musiał przełknąć gorzką pigułkę.
  Przejechane 320 km, tylko po to,żeby zobaczyć tą żenadę, może lepiej żeby ci piłkarze przydali się inaczej  i oddali Nam za paliwo..
bilet: brak
widzów
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz