..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 19 maja 2018

(28) BKS STAL - Piast Żmigród

III liga,
grupa III
1:0 BEZAK (32')

BKS STAL: BRUCHAJZER - GRABSKI, KARETA, MĄCZKA, TONIA, BEZAK (83 min. OCZKO), MUSIOŁ, SOBALA, PIELICHOWSKI (70 min. RADOMSKI), CZAICKI, KARCZ (73 min. WRÓBEL)


Tak szczerze to nie wiem jak taki mecz nazwać, może że przegraliśmy z frajerami, choć to może być obraźliwe dla gości. A może że przegraliśmy już praktycznie wygrany mecz jak frajerzy. Zwłaszcza że juz był koniec meczu, a nasz piłkarz nie potrafi podnieść piłki wybijając ją z rzutu rożnego. Nie ma siły to niech wybije na aut, a tak to szybka kontra, faul, karny i mecz przegrany. I to wystarczy o tym meczu na boisku. Super sprawa dla Kibiców, wreszcie doping na meczu, nie przez cały mecz, ale jednak doping - SZACUNEK !!!. No i był też catering, niestety z tym słabszym piwkiem.
bilet: 6 zł
widzów:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz