..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 28 lipca 2012

LKS Czaniec - BKS STAL

Ten mecz był zaplanowany jako sparingowy przed rozgrywkami ligowymi, lecz los chciał że obie drużyny zostały wylosowane i zagrają w I rundzie pucharu polski bozpn. Pierwsza połowa a zwłaszcza jej pierwsza część rewelacja, trzy szybkie akcje i prowadzimy 3:0, no a później chyba wszyscy myśleli o przerwie i było 3:2, druga połowa to wiadomo sędzia z ekstraklasy czyli smieszny wajda (blisko# Wrocławia),najpierw czerwona kartka dla gospodarzy, no a później chciał być dobry więc dał karnego czyli idiotyzm sędziów nie zna granic. Końcówka i bramka dla Nas i gramy w następnej rundzie.