..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 1 września 2012

BKS STAL - Start Namysłów

III liga

1:0 Kocur (40)
2:0 Boczek (45)
BKS: Zieliński-Gęsikowski, Antczak, Boczek, Zdolski, Olszowski (58 Mikoda), Rucki II, Wójcik, Zaremba (71 Bujok), Wojtasik ( 85 Rucki I), Kocur ( 76 Czaicki)

po niespodziewanej porażce w ostatniej kolejce w Chróścicach (1:3), wydaje się że już najwyższy czas, zacząć wygrywać mecze, jeżeli mamy się liczyć w tym sezonie i walczyć o awans do II-ligi.No i się zaczęło, mecz wyrównany, i niestety trzeba było czekać do końca pierwszej połowy żeby Nasi piłkarze zaczęli strzelać. W drugiej połowie jak to zwykle bywa u polskich sędziów#, był karny dla gości no i kartki dla Naszych. No i Kibice, jeszcze wakacje czy jak, doping usypiający choć prowadzący starał się bardzo, no ale na zakończenie grupa Starszych Kibiców odśpiewała piosenkę na cześć Ukochanego Klubu.