..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

środa, 30 stycznia 2013

BKS STAL - Beskid Andrychów (sparing)

mecz  sparingowy

po mału się ten cały kołowrotek piłkarski rozpoczyna, już dzisiaj gramy trzeci mecz sparingowy, przed rundą wiosenną lub jak kto woli rewanżową sezonu 2012/13. Tym razem gramy z przedstawicielem III-ligi małopolsko - świetokrzyskiej, Beskidem Andrychów, a jeszcze do nie dawna można  byłoby ten mecz nazwać derbowym.No ale niestety Nasz Kraj jest bardzo dziwny i władze lubią częste zmiany. Pogoda nawet dopisuje, jak na koniec stycznia, choć w drugiej połowie niestety znowu zaczął padać śnieg.Pierwsza połowa nie spodziewanie pod dyktando gości, no ale patrząc z drugiej strony to u Nas nie grali wszyscy podstawowi piłkarze, druga połowa bardziej wyrównana, z przewagą Naszych zawodników, co udokumentowali strzeloną bramką. Na wyróżnienie zasługują również młodzi Kibice BKS - STAL, którzy w niezłej liczbie pokazali się na stadionie, głośno dopingując, ponoć była to próba wokalna przed zbliżającą się ligą, duże brawa za pomysł.
Wynik końcowy 1:0 dla BKS - STAL, więc trzeci mecz sparingowy za nami i trzecia wygrana,