..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 8 sierpnia 2015

(41) GKS Jastrzębie - BKS STAL

III liga opolsko - śląska


BKS - STAL: KOZIK - ZDOLSKI, DANCIK, SZCZUREK, DZIONSKI, SOBALA, CZAICKI, KARCZ( 90' RUCKI), BRYCHLIK, ISKRZYCKI (73' BEDNARZ), WISNIEWSKI ( 83' CAPUTA)

tak długo jak Naszym Krajem będą rządzić urzędasy typu wojewoda śląski a zwłaszcza jakiś tam komendant wojewódzki, nie będzie tu normalnie i dlatego mecz Naszego BKS-u nie mogą zobaczyć wszyscy chętni.
przed meczem widać było gdzie wszyscy mają tych urzędasów i można było kupić spokojnie bilet, bez sprawdzania dokumentów, widać że ochrona wie że klubowi potrzebna jest kasa. No a sam mecz był rozgrywany w sporym upale, dobrze że sędzia robił dodatkowe przerwy dla piłkarzy( woda, woda i tylko woda), zresztą jak to zawsze bywa jak sędzia jest z Opola to nie ma co liczyć na mądre decyzje, zwłaszcza bocznego, który w tamtym sezonie już dostał kwiatki na zakończenie kariery, a tu znowu biega z chorągiewką,. Trochę chaotycznie zagrali Nasi piłkarze, mieli sporo sytuacji, ale też mogli w doliczonym czasie stracić bramkę, tak że remis to chyba dobry wynik przy takiej temperaturze. Z dobrej strony pokazali się Kibice gospodarzy, cały mecz z dobrym dopingiem.
widzów:
bilet: 10 zł

 woda przygotowana


 sędzia kazał, wiec kamizelki trzeba ubrać
 tych w aucie , Kibice odpowiedni powitali drużyna Kibiców z pucharem
 sektor gości pusty, więc po co on jest?

 Marcin kontuzjowany na trybunach, ale za tydzień 
powiedział że zagra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz