..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

piątek, 16 października 2015

(62) ODRA Opole - BKS STAL

III liga opolsko - śląska 

BKS STAL: KOZIK - PROKOPÓW, DANCIK, SZCZUREK, RUCKI - CAPUTA (64 min. LEWANDOWSKI), SOBALA, BRYCHLIK (77 min. CZAICKI), KARCZ, ZDOLSKI - KOCUR (74 min. WIŚNIEWSKI), 

w Opolu bez zmian, jako jeden z niewielu klubów w naszej lidze wie na czym polega żeby zarobić na meczu, a to jest takie proste, wystarczy wpuścić Kibiców drużyny gości, bo z tego też są pieniądze, no i tak bardzo ważne hasło: PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW, a nie dla snobów za biurkami.W Bielsku mobilizacja na jeden z nielicznych wyjazdów.
To był chyba jeden z najdłuższych wyjazdów, ale najpierw o meczu, coraz gorzej grają piłkarze BKS-u, że przegrali tylko dwoma bramkami to można uznać za sukces, coś złego dzieje się w drużynie, tak więc zamiast o awans, zdaje się że będziemy walczyć o utrzymanie w lidze. A co do wyjazdu to jak można jechać na mecz wyjazdowy 170 km w dziewięć godzin, no ale jak za przewodników ma się tych co są zbędni no i na dodatek utrudniali jak tylko mogli (kręcenie kamerą każdego przy wejściu i na dodatek przy wyjściu). A po za tym super atmosfera na Naszym sektorze, dobra frekwencja ( dzięki dla Zagłębia Sosnowiec i Miedzi Legnica), tylko ten cholerny deszcz, ale były super  peleryny. Gospodarze też z oprawą.
bilet: 10 zł
widzów: 700 


1 komentarz: