..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 11 czerwca 2016

(39) LKS Studzienna - LKS Brzezie

klasa A Racibórz


no i mamy derby dzielnic Raciborza, wyższą lokatę zajmowała drużyna gości, co również było widać na boisku ich przewaga nie podlegała dyskusji. Oprócz niezłego meczu, ciekawy stadion, można powiedzieć niezbyt zadbany, właściwie to chodzi o poniszczone ogrodzenie, ale tak już jest gdy drużyna gra słabo lub przeciętnie, to wtedy i Kibiców mało. Po za tym brak piwka, kolejny stadion bez cateringu, ale znowu sklep blisko, więc wszystko się wyrównało. A więc pogoda dopisała, meczyk zaliczony, piwko wypite, czyli drugi meczy podczas tego zlotu zaliczony.
bilet: 5zł
widzów:

1 komentarz:

  1. Great photos Leslaw. you should check out homefans.net, a place where fans can connect and share football experiences with others around the globe!

    OdpowiedzUsuń