..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

wtorek, 25 października 2016

(71) WKS Śląsk II Wrocław - BKS STAL

III liga grupa III
tym razem mecz we Wrocławiu, co prawda gramy z rezerwami Śląska, ale za to na Oporowskiej, a to legendarny stadion, na pewno bardziej klimatyczny niż ten kolos co teraz powstał w stolicy Dolnego śląska. Wyjazd autkarowy, więc jest szansa na większą ilość Bielszczan, co ostatnio należy do rzadkości.


BKS STAL: POLOCZEK – RADOMSKI (81min. BEZAK), FURCZYK (86min. BEDNARZ), PLĄSKOWSKI (71min. CHRAPEK), CAPUTA, CZAICKI, SOBALA, SZCZĘSNY, PROKOPÓW, DZIONSKO (81min. ZDOLSKI), ISKRZYCKI

No i co tu można napisać o tym meczu, jeżeli chodzi o spotkanie na murawie to chyba szkoda się męczyć, piłkarze BKS-u też się nie przemęczyli i ponieśli porażkę na własne życzenie, lub bardziej na życzenie drużyn prowadzących w lidze ( które właśnie w tej kolejce straciły punkty). Od początku meczu gospodarze mocno zaatakowali, czym stworzyli sobie przewagę, co prawda był tez moment gdy piłkarze BKS-u doszli do głosu, ale niestety brakło im skuteczności. Może jak by mecz odbył się w sobotę tak jak pozostałe, nikt by nie znał wyników to pewnie było by łatwiej, nie bali by się że dogonią czołówkę. Ale za to wyjazd Kibiców ekstra, dwa autokary co prawda w obstawie ale wszystko było dobrze. Na miejscu chcieli Nas spacyfikować na sektor gości, ale udało się nam w kilku przemknąć na miasto, gdzie czekał znajomy z browarkiem ( Wielkie dzięki). Na meczu zasiadłem na trybunie krytej, tam można zrobić lepsze zdjęcia Naszym Kibicom, a na dodatek można spokojnie w przerwie wyjść np. na cpn na kolejne piwko. Powrót bez atrakcji, zaliczony kolejny męczący wyjazd a na dodatek ten wynik. Chyba jakaś klątwa ciąży nad BKS –em, jeżeli chodzi o awans, najpierw Odra potem Polonia, teraz pewnie GKS, a za rok znowu ktoś inny wejdzie, a my nadal swoje bezpieczne miejsce w tabeli.

bilet: 10 zł
widzów:


podróż autokarem
249 kmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz