..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 4 lutego 2017

(4) BKS STAL - MKS Trzebinia / Siersza (sparing)


mecz sparingowy
już się szykowałem do ogarnięcia jakiegoś transportu do Trzebini/ Siersza na mecz sparingowy, gdy przyszedł zbawczy sms, że mecz będzie rozegrany u Nas w Bielsku - Białej na "Górce". Drużyna gości obecnie występuje tak jak my w trzeciej lidze, tylko w grupie czwartej, ich dorobek punktowy to 17, zajmują trzynastą pozycje i z tego co widać,to bliżej im do walki o utrzymanie niż o awans.

bramka: CAPUTA (51')

BKS STAL: KOZIK (POLOCZEK) - ISKRZYCKI (50 min. BĘDZISZEK), PROKOPÓW ( 75 min. KARETA), KARETA (45 min. ZDOLSKI),, RADOMSKI (46 min. DZIONSKO), SOBALA ( 80 min. BEDNARZ), BEDNARZ ( 46 min. CZAICKI), BEZAK, SZCZĘSNY, KARCZ (75 min. PLĄSTKOWSKI), PLĄSTKOWSKI (46 min. CHRAPEK)
sam wynik nie pokazuje tego co było na boisku, początek to chyba zaskoczenie, gdyż goście można powiedzieć panowali na sztucznej murawie, co udokumentowali szybką bramką, ale z biegiem mijających minut Nasi piłkarze zaczęli panować bardziej nad piłką i stwarzali więcej sytuacji, choć gościom nie można powiedzieć że odpuścili. Druga połowa to już zapewne mocniejszy Nasz skład i już było widać przewagę po stronie BKS-u. Więcej bramek niestety już nie było choć dwie zmarnowane sytuacje jak by to powiedzieć w ciągu trzech minut, sam na sam z bramkarzem mogą wkurzyć każdego. Godne odnotowania jest też odprawa Trenera w przerwie, oj pokrzyczał na zawodników za niektóre zmarnowane akcje na boisku w pierwszej połowie. Frekwencja na meczu bez zmian, dłuższy czas meczu oglądali młodzi piłkarz z innej ekip, wiadomo jak się uczyć to od Najlepszych.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz