..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 31 października 2015

(69) LZS Piotrówka - BKS STAL

III liga opolsko - śląska 


0:1 KOCUR (8')
0:2 BRYCHLIK (11')
0:3 KOCUR (41')
0:4 ZDOLSKI (45'k)
1:5 BRYCHLIK (53')
1:6 ZDOLSKI (68')

BKS STAL: KOZIK - RUCKI, PROKOPÓW, DANCIK, ZDOLSKI, KARCZ (75 min. CAPUTA), SOBALA, CAPUTA, ISKRZYCKI (63 min. BEDNARZ), BRYCHLIK (72 min. LEWANDOWSKI), KOCUR (66 min. WIŚNIEWSKI).

takie wyjazdy lubię, pewna wygrana z drużyną co prawda jak na razie najsłabszą w lidze, ale wygrana ( nie bede wspominał ostatni sezon),, przewaga gości nie podlegała dyskusji nawet na moment, szkoda tylko że brakło Kibiców gości, którzy wspomogli by zawodników w bardzo dobrej grze,a po za tym, nic ciekawego, typowa akcja znicz w koło stadionu, choć cmentarza nie było widać. Liczy się zwycięstwo i śpiewy piłkarzy po wygranej.
bilet: 5zł
widzów: 100

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz