..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 23 stycznia 2016

(2) GKS Tychy - BKS STAL


mecz sparingowyBKS - STAL:  KOZIK - RUCKI ( 46 min. DZIONSKO), SOBALA ( 60 min. PROKOPÓW), DANCIK ( 70 min. DUDAŁA), ZDOLSKI ( 73 min. PALETA), BEDNARZ, KARCZ ( 55 min. LUKE), ISKRZYCKI (46 min. CAPUTA), FURCZYK ( 55 min. LEWANDOWSKI), KOCUR ( 46 min. WIŚNIEWSKI).

Dawno już nie byłem w Tychach na meczu, a wszystko przez to że u Nas piłka stanęła w miejscu, a wTychach miastu i działaczom klubu zależy, na dobrej piłce . Kolejny dobry mecz w wykonaniu Naszych piłkarzy, co prawda wynik na niekorzyść, ale na tym etapie treningów bardziej zależy na sprawdzeniu nowych zawodników w różnych wariantach gry, a widać że chyba wszystko idzie w dobrym kierunku. Dobrze ze mroźna temperatura ( choć słońce ostro świeciło) nie dokuczała zbytnio piłkarzom w rozegraniu dobrego spotkania, mecz rozegrany ma bocznym boisku ( sztuczna murawa) przy stadionie miejskim,a tak w ogóle to  włodarze Naszego Miasta powinni pojechać do Tyszan i zobaczyć jak powinien wyglądać stadion piłkarski, bo ten wybudowany u Nas to tragedia w porównaniu do tego co jest w Tychach, tego jedynie można im pozazdrościć.
Trochę fanów gospodarzy przyszło na ten mecz, widać że są zainteresowani przygotowaniem klubu do sezonu.

 jest też Bartek 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz