..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 20 lutego 2016

(8) BKS STAL - Piast II Gliwice

mecz sparingowy1:0 ISKRZYCKI (5')
2:0 KOCUR (42')
3:1 WIŚNIEWSKI (68')
4:2 WIŚNIEWSKI (78')

BKS - STAL: KOZIK(68 min. CHMIEL) - DZIONSKO, DUDAŁA, DANCIK, ZDOLSKI(46 min. PALETA), ISKRZYCKI(46 min. WIŚNIEWSKI), SOBALA(46 min. SZCZĘSNY, 68 min. ISKRZYCKI), CZAICKI(68 min. FURCZYK), KARCZ, FURCZYK(46 min. SZCZĘSNY), KOCUR(46 min. CAPUTA)

w meczu ligowym, na stadionie Carbo, na którym byłem obecny, wygraliśmy z dzisiejszym przeciwnikiem dość łatwo 3:0, co prawda dzisiejszy mecz jest rozgrywany w całkiem innych warunkach atmosferycznych, bo kto by się spodziewał że spadnie tyle śniegu :-). Na szczęście mecz jest rozgrywany na stadionie, gdzie jest łatwy dojazd, nawet komunikacją miejską, zresztą nie ma co na frekwencję liczyć zbytnio, gdyż nawet przecież jak jest ładna pogoda, przychodzi zawsze ta sama garstka Kibiców a co dopiero w taką pogodę.

nie ma to jak sztuczna murawa, zawsze przygotowana, bez względu na pogodę, pierwsza połowa pod wyraźną przewagą Naszych piłkarzy, co udokumentowali strzelając dwie bramki, nie tracąc żadnej, druga odsłona, przy sporych zmianach w obu zespołach, to już wymiana, bramka za bramkę, na szczęście goście nie dogonili Nas i nie doprowadzili do remisu, zresztą wszystkie stracone bramki to po wyraźnych błędach obrońców z Naszej drużyny. Do rozgrywek jeszcze trochę czasu, więc można je wyeliminować.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz