..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 13 listopada 2016

(77) BKS STAL - GKS 1962 Jastrzebie Zdrój

III liga grupa III
no tego chyba się nikt nie spodziewał na początku sezonu, bardziej się mówiło że to My jesteśmy największym faworytem do awansu w tym sezonie, ale jak na razie los toczy się inaczej i to My musimy gonić w tabeli drużynę z Jastrzębia.
BKS - STAL: POLOCZEK - ZDOLSKI (79 min. RADOMSKI), DZIONSKO, PROKOPÓW, ISKRZYCKI, CAPUTA, SOBALA, CZAICKI (46 min FURCZYK), SZCZĘSNY, CHTAPEK ( 87 min. PRYSZCZ), PLĄSKOWSKI ( 66 min. BEZAK)

no i niestety, szanse na awans przepadły i tak co roku, dlatego Nasz Klub pod tym względem jest specyficzny. Przyjaciel, Fan Sparty Praga ( Otto ),który chodzi na mecze w Naszym szalu. na pytanie dlaczego lubi BKS STAL, odpowiada że za to że nigdy nie grał w pierwszej lidze, niedługo będzie mógł dodawać że nigdy nie chcą awansować. O zaangażowania piłkarzy grających w Naszych barwach, szkoda pisać, kto był to widział. Najlepsi w dzisiejszym meczu okazali się Kibice BKS STAL, oraz Przyjaciele z Sosnowca, którzy w dużej liczbie wspomogli Nas dzisiaj na meczu. Dzisiaj na meczu, odwiedzili mnie również znajomi z Niemiec ( TSV1860), którym bardzo spodobała się atmosfera, doping no i Polskie piwko. Krótko mówiąc był fajny doping, nie słyszany już od dawna, niezła frekwencja tylko gra i wynik kicha, czyli awans znowu nam przepadł.
bilet: 6 zł
widzów: 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz