..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 13 maja 2017

(38) Górnik II Zabrze - BKS STAL

III liga, grupa III

1:0 Trubeha , 1:1 CHMIELEWSKI (92'), 2:1 Pawłowski (94')

BKS - STAL: POLOCZEK - RADOMSKI, BEZAK (59 min. CHMIELEWSKI), SZCZĘSNY (65 min. ISKRZYCKI), CZAICKI, ZDOLSKI, SOBALA, KARCZ, BĘDZIESZAK (73 min. DANCIK), DZIONSKO, WRÓBEL (83 min. CAPUTA)

ciężko coś napisać o takim meczu, nadziej przed spotkaniem były duże, wielka szansa dogonienia lidera. no a teraz? nie ma co wszystkiego zrzucać na sędziego, bo to już ostatnio było widać u Nas na meczu że jest IDIOTĄ, co dokładnie potwierdził w dzisiejszym meczu, nie podyktowany rzut karny dla Nas, dziwne podyktowanie karnego dla gospodarzy, po chwili zmienione na rzut rożny, no i ta bramka ostatnia, gdzie gościu stoi na spalonym, strzela bramkę a sędzia nic nie widzi, nawet kibice gospodarzy ubawili się przy tej bramce, ale wygrali mecz i basta. Osobny rozdział to nasi piłkarze, którzy choćby nie wiem co mówili,to było wyraźnie widać że nie chcą wygrać. Niech sobie zobaczą stracone bramki na video, a trenerzy i działacze niech może pójdą do okulisty, wtedy zobaczą jaką kichę po raz kolejny gra Radomski i to gra cały mecz, ale jak gra poprostu kpina. Nie dziwie się że nikt nie chce chodzić na ich mecze, zamiast zakontraktować piłkarzy z regionu to ściągają jakieś bezużyteczne talenty. Ja chodzę na mecze, bo jestem związany z Klubem BKS STAL Bielsko - Biała przez całe życie i tego nie zmienię, nawet jak doprowadzą do upadku, czego zapewne chcą pseudo przydupasy krywulta i ta wsza działająca w Naszym Klubie, niszcząca od środka sekcje piłkarską. Z weselszych dzisiejszych rzeczy to kibice dopingujący ekipę z Zabrza, niektóre biedne to dzieciaki, brudne zaniedbane, jedynie to potrafią bluzgać na innych, tylko dlaczego na Ruch, Legie jak grał BKS - STAL. No a ich szybka ucieczka z okolic klatki dla gości, na drugą stronę stadiony tylko dlatego że ktoś z ochrony powiedział że Kibice z Bielska - Białej się zbliżają - bezcenne. Szkoda że niestety nie przyjechali.
bilet: brak
widzów: 
podróż autem
83 km
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz