..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 5 sierpnia 2017

(60) KS Polonia Głubczyce - BKS STAL


III liga, grupa III

zaczynamy kolejny sezon, biedniejsi o kilku piłkarzy i z okrojonym budżetem, czyli wszystko układa się przeciwko Nam, ale Nasz Klub ma już 95 - lat, wiec taka historia wymaga poświęcenia.


0:1 CZAICKI (33' K)
1:1 JAMUŁA (56' K)
1:2 WRÓBEL (90')
BKS - STAL: KOZIK - ZDOLSKI, KARETA, DZIONSKO, ZAKRZEWSKI, BEZAK (59 min. CAPUTA), KARCZ, SOBALA, CZAICKI, FERFECKI (59 min. PIECZUR), WRÓBEL.

ciężkie są te mecze wyjazdowe zwłaszcza z beniaminkami,Nasza drużyna bardzo odmłodzona w porównaniu z zeszłym sezonem, ale dla Nas najważniejsze że wygrane spotkanie, choć ta najważniejsza czyli decydująca bramka padła w ostatniej minucie. Oba rzuty karne takie trochę kontrowersyjne, niestety słaby sędzia wniósł zdenerwowanie zwłaszcza na trybuny. Oprócz zwycięstwa cieszy również obecność na meczu 50 osobowej grupy Kibiców BKS STAL. Był też catering no i piwo. Zaczęliśmy od zwycięstwa i to jest najważniejsze. W wydawanym programie "Poloniusz " był artykuł o twierdzy nie zdobytej😁 od dzisiaj mogą zapomnieć.
bilet: 8 zł
widzów: 470

podróż samochodem
133 km


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz