..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 12 sierpnia 2017

(61) MKS Ruch Zdzieszowice - BKS STAL

III liga, grupa III
zapowiada się ciekawe spotkanie zwłaszcza że obecny Nasz trener, jeszcze w zeszłym sezonie prowadził gospodarzy, którzy pamiętamy ze zajęli drugie miejsce na koniec sezonu. No i najważniejsze że również wybierają się na mecz Kibice BKS-STAL.


0:1 CAPUTA (75')

BKS - STAL: KOZIK -RADOMSKI, DZIONSKO, KARETA (24 min. CAPUTA), PIECZUR, ZDOLSKI, SOBALA, CZAICKI, KARCZ (87min. JARNOT), WRÓBEL, ZAKRZEWSKI.

Jest wygrana i to na takim gorącym terenie, bardzo cieszy, można powiedzieć ze spotkanie wyrównane, dobra gra Naszych z pierwszej piłki, jest jednak trochę braków, ale są nowi zawodnicy, więc jeszcze trzeba czasu żeby wszystko dobrze zadziałało, tak naprawdę to można było się więcej spodziewać po gospodarzach, którzy według wielu są faworytem tego sezonu. Wielkie brawa dla Kibiców BKS - u ( około 60 osób) za obecność na kolejnym meczu wyjazdowym, no i wreszcie był głośny doping. Czyli można powiedzieć że wraca normalność. Po raz kolejny brak cateringu a pogoda dopisała, wiec by się chętnie coś napiło.
bilet: 10 zł
widzów: 300podróż samochodem

138 km


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz