..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 2 września 2017

(67) BTP Stal Brzeg - BKS STAL

III liga, grupa III
1:1 KARCZ (81 min.)

BKS - STAL: ZIARKO - KARETA, RADOMSKI, ZAKRZEWSKI, CAPUTA (73 min. CZEKAŃSKI), CZAICKI, SOBALA, PIECZUR, KARCZ, FERFECKI (78 min. KLAMA), JARNOT ( 89 min. KULCZYCKI)

No i jest trzecia porażka z rzędu i chyba najbardziej nie sprawiedliwa, końcówka meczu należała do Nas ale wystarczył jeden atak gospodarzy już w doliczonym czasie i to nadal oni pozostali liderem naszej ligi.Trzeba również zaznaczyć kolejny debiut w Naszej drużynie. Na mecz obecna spora grupa Naszych Kibiców wraz z Braćmi z Sosnowca ( około 160 osób), z głośnym dopingiem w pierwszej połowie. Jeżeli chodzi o catering na bardzo fajnym stadionie, było wszystko oczywiście oprócz PIWA.
widzów:
bilet: 10 zł


 podróż samochodem
221 km
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz