..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 19 listopada 2017

(79) BKS STAL - ŁKS Łodź (siatkówka)2 : 3
(25:17, 16:25, 25:17, 16:25, 12:15)
BKS: JAGIEŁO, KONIECZNA, PLEŚNIEROWICZ, GRANT, ŚWIRAD, MUCHA, LEMAŃCZYK(L) - NOWICKA, WAŃCZYK, RÓŻAŃSKI, MOSKWA, ZAKOŚCIELNA.

Nasze siatkarki, tak jak piłkarze podejmowały lidera rozgrywek, no i niestety również porażka. Teraz te mecze to takie dziwne, chyba wypada napisać jak to u Kobiet. Pierwsze cztery sety to wygrana na zmianę, raz Bielszczanki, raz Łodzianki, patrząc na punkty to jednakowo. Dopiero piaty set pokazał, niestety która drużyna ma lepszą kondycję. Mówi się trudno, jest zdobyty jeden punkt i trzeba się cieszyć z tego co jest. Wielki PLUS dla Kibiców Ultrasów, za głośny doping przez całe spotkanie, były też oprawa, flagi na kijach. Widać że fajnie się bawią dopingując swoją Drużynę. Trochę szkoda że mecze nie są rozgrywane na Naszej hali, no ale na to wpływu nie mamy. Ogólnie na meczu atmosfera sympatyczna, jest catering, piwko dla dorosłych, ale również dla najmłodszych jest dużo atrakcji, a jak mecz jeszcze dobry to nikt się nie nudzi, choć godzina meczu trochę późna (media rządzą) Na meczu obecna pięcioosobowa grupa Kibiców ŁKS -u.
bilet: 5zł
widzów:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz