..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 24 lutego 2018

(11) Polonia Łaziska Górne - BKS STAL (sparing)

mecz sparingowy

SZCZUREK(72', 85')

BKS STAL: BRUCHAJZER - GRABSKI, KARETA, MĄCZKA, RADOMSKI, CZAICKI, OCZKO,MUSIOŁ, BEZAK, SZCZUREK, TONI, KARCZ, PIECZUR,  FRYDEL, SZCZEPAŃCZYK, Testowany.

   Mecz rozgrywany na bocznym boisku treningowym ( sztuczna murawa) Stadionu Ślaskiego. Pogoda była niesamowita bo zmienna, od pochmurnego nieba, gęstych opadów śniegu, inaczej mówiąc zamieć, aż do ciepłego, pięknego słońca. Tak że aż było przykro patrzeć, z czym muszą borykać się piłkarze na boisku. W takich warunkach poznaje się charakter piłkarzy. Inne lamusy na Nasz koszt ( mieszkańcy B-B), dzięki skorumpowanej dyktatorskiej władzy Miasta, wygrzewali się w Turcji. 
 No ale olejmy ten stwór, najważniejsze że Nasi piłkarze rozegrali niezłe spotkanie, przez większość spotkania dominowali na boisku. Brakuje jeszcze trochę zrozumienia w obronie, czego efektem były stracone dwie proste bramki. Po za tym brakuje odwagi w strzałach z dalszej odległości, oraz co najważniejsze dobrego napastnika. W dzisiejszym meczu brakowało obecności czterech zawodników, którzy z różnych przyczyn, nie mogli zagrać . Zostały dwa tygodnie do pierwszego meczu ligowego, mam nadzieje że uda się wykluczyć kilka błędów, bo naprawdę wygląda to nieźle, ale trzeba pamiętać że to tylko mecze kontrolne. Dopiero mecze ligowe, zweryfikują co warci są nowi zawodnicy. Na trybunie odnotowano pięciu Kibiców po stronie BKS STAL, oraz przedstawiciele drużyny Polonii, szkoda ze z nikt z władz Naszego Klubu, nigdy nie pofatyguje się na taki mecz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz