..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 10 marca 2018

(15) BKS STAL - Polonia Głubczyce

III liga, grupa III
MUSIOŁ (33')
CZAICKI (63 karny)

BKS STAL: BRUCHAJZER - KARETA, RADOMSKI, BEZAK (84 min. TONIA), CZAICKI, SOBALA, SZCZUREK (90 min. OCZKO), PIECZUR, KARCZ (74 min. PIELICHOWSKI), GRABSKI.

Nareszcie, długa ta przerwa zimowa, ale wreszcie pierwszy mecz za Nami. Od początku Nasi piłkarze byli uważani za faworyta w tym meczu, no i tak też się stało. Wygrali i to jest najważniejsze. Na stadionie "na górce" co prawda jest tylko jedna trybuna, ale najważniejsze że się zapełniła, no i wreszcie wrócił doping na meczu BKS STAL. Co prawda nie wszyscy mieli ochotę do śpiewania, ale zawsze jest pewna grupa, na którą zawsze można liczyć.Małymi kroczkami i dojdziemy do celu, teraz to już może być tylko lepiej. Wracając do stadionu, atmosfera jest o wiele lepsza niż na tym kolosie, do poprawy to przydał by się catering, no i trochę dziwne że jest tylko jeden toi-toi, na całym obiekcie, no ale wiadomo pseudo włodarze Naszego Miasta, muszą na czymś zarobić, gdy nadchodzi ich koniec.
bilet: 6 zł
widzów:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz