..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

czwartek, 22 marca 2018

(17) POLSKA U'20 - Anglia U'20

mecz towarzyski

POLSKA: Bartosz DRĄGOWSKI - Mateusz SPYCHAŁA, Dominik JOŃCZY, Ernest DZIĘCIOŁ, Mateusz HOŁOWNIA, Miłosz KOZAK (69 min. Oktawian SKRZECZ), Sebastian MILEWSKI, Jakub ŁOBAJKO, Adam RYCZKOWSKI, Marcin LISTOWSKI (87 min. Przemysław MYSTKOWSKI), Artur SIEMASZKO (69 min. Patryk KLIMALA)
          Mecz w ramach Elite League, pierwszy przy takiej publiczności, choć tak naprawdę, było widać jednak trochę wolnych miejsc. Dobrze ze było sporo młodzieży, d;a tych dzieci to frajda taki mecz. Samo spotkanie takie jakieś nijakie, zbytnio po gościach nie było widać ze to mistrzowie świata i europy. Nasz bramkarz praktycznie drugą połowę był bezrobotny, aż wreszcie pod koniec meczu, niestety musiał wyciągać piłkę z siatki. Takie te mecze. A co poza meczem, dziwne zachowanie tych co zawsze, przed wejściem na stadion, mieli problemy z herbami klubowymi, w których przybywali Kibice. Na szczęście nikt się tym nie przejął. Doping fajny i głośny, ale tylko tam na sektorach, gdzie razem zasiadali Kibice BKS STAL, Zagłębia Sosnowiec, Beskidu Andrychów, Odry Wodzisław.... . Reszta stadionu coś tam próbowała pomagać, ale najlepiej wychodziła im tak zwana meksykańska fala. Catering pełny, tylko te kolejki.

bilet: 10 zł
widzów: 13745

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz