..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 9 czerwca 2018

(33) BKS STAL - Stilon Gorzów Wlkp.

III liga, grupa III


SZCZUREK (90')


BKS STAL: SZCZEPAŃCZYK - MĄCZKA, KARETA, RADOMSKI (69 min. SZCZUREK), PIELICHOWSKI, CZAICKI, OCZKO (56 min. FERFECKI), SOBALA, KARCZ, TONIA, GRABSKI.

 Może nie był to rewelacyjny mecz w wykonaniu Naszych piłkarzy, ale patrząc z drugiej strony to gościom bardziej zależało na wygranej. Bo to oni są zagrożeni jeżeli chodzi o utrzymanie się w lidze. Dlatego gdy goście w drugiej połowie strzelili bramkę, wydawało się że już jest po meczu. Ale na szczęście to była nie prawda, piłkarze BKS -u , grali do końca , strzelili bramkę czym sprawili wielką radość Kibicom zebranym na stadionie. Jeżeli zaś chodzi o Kibiców, to fajna sprawa że pokazali się goście w niezłej liczbie. Nasi Kibice z niezłym dopingiem zarówno w pierwszej połowie gdy dopingowała ta starsza część 😊 jak również w drugiej połowie gdy stery przęjeli Ci co powinni. Odwiedzili Nas również Bracia z Sosnowca, za co Wielkie Dzięki. Polało się dużo piwa 😉

bilet: karnet
widzów:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz