..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 3 czerwca 2018

(32) Unia Turza Śl. - BKS STAL

III liga, grupa III


KARCZ (63')

BKS STAL: BRUCHAJZER - TONIA, KARETA, MĄCZKA, GRABSKI, CZAICKI, SOBALA, PIELICHOWSKI, BEZAK (90 min. RADOMSKI), KARCZ (87 min. OCZKO), WRÓBEL (62 min. SZCZUREK)

   No trochę trzeba było czekać na te trzy punkty, które Nam zagwarantowały spokój na ostatnie dwie kolejki. Jeżeli chodzi o poziom, to trochę daje do myślenia, ale teraz na luzie powinno być lepiej. Na stadionie Unii od kiedy tam jeżdżę, zawsze jest spokojna taka jakby kameralna atmosfera, no i dlatego można w spokoju i meczyk obejrzeć i piwka się napić. Szkoda że na tak bliskim meczu wyjazdowym było Nas tylko pięciu, ale reszta została na świętowaniu awansu Zagłębia Sosnowiec do ekstraklasy. 
   Teraz czeka Nas zapewne niepewny okres, ciekawe co zrobi zarząd Klubu, od dawna wiadomo że działacze ( oprócz odpowiedzialnych za sekcję piłki nożnej), bardziej związani są z sekcja siatkówki i najchętniej pozbyli by się piłkarzy. Podstawowe ich zadanie co pół roku to coraz mniejsze pieniądze na sekcje, muszą chyba być podenerwowani że piłkarze utrzymali się w trzeciej lidze.

DUMA NASZEGO MIASTA 
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA

bilet: 10 zł
widzów:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz