..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

środa, 6 marca 2013

BKS STAL - Drzewiarz Jasienica (sparing)

mecz  sparingowy
No i mamy ostatni sparing, przynajmniej na sztucznej murawie, tej zimy, choć pogoda słoneczna ( czas najwyższy). Przeciwnik Nasz to dobrze znana drużyna z Jasienicy, która w IV lidze na razie zajmuje bezpieczne jedenaste miejsce. Mecz rozgrywany na stadionie przy ul.Młyńskiej, za który niestety trzeba płacić miastu, no ale niechęć władz z ratusza do Naszego BKS STAL jest dobrze znana i tylko trzeba czekać z wytęsknieniem kiedy wreszcie będziemy mieć Swój obiekt treningowy wybudowany.
Mecz na niezłym poziomie, taktycznie to mocniejsza Nasza drużyna wystąpiła w drugiej połowie, więc nie jest zaskoczeniem większa skuteczność w drugiej części meczu, do przerwy remis 1:1, no a po przerwie wyraźna przewaga piłkarzy BKS STAL, co potwierdzili strzeleniem jeszcze trzech bramek. W meczu byli sprawdzani dwaj nowi zawodnicy, no i oczywiście nie można zapomnieć o występie w pierwszej połowie Piotra Czaka. Obecni również Kibice szalikowcy, którzy kilka razy dali o sobie znać, głośnym śpiewem.