..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 19 kwietnia 2014

(13) BKS STAL - MZLKS Czarni Otmuchów

III liga opolsko - ślaska (południe)

1:0 Zdolski (30')
2:0 Wiśniewski (35')
3:0 Karcz (39')
4:0 Zdolski (72') - rzut karny
5:0 Wiśniewski (90+1')

 BKS STAL: Kozik- Antczak, Zdolski, Wójcik, Sornat, Caputa (77. Mgłosiek), Wiśniewski, Czaicki (74. Łybyk), Uzoma (63. Habdas), Karcz, Brychlik,

siedem miesięcy i ponownie mecz Mojego BKS STAL już na nowej trybunie, ze starego stadionu zostało tylko boisko, a co do meczu, przeciętny, choć wynik o tym nie świadczy, no ale wygrali a ponoć zwycięzców się nie krytykuje, nawet za słabą grę.Debiut nowej flagi, no i oczywiście jak zawsze najlepsi na meczu Kibice głośno dopingujący piłkarzy.Teraz będziemy walczyć o awans do obecnej II-ligi, co niestety będzie bardzo trudne ale też możliwe, no i to się należy tym wspaniałym Kibicom będących zawsze z drużyną o czym powinni pamiętać piłkarze na boisku.
bilet: 10 zł
widzów: 300

Kopa nie chciał śpiewać, został czasowo nianią

pierwsza bramka i radość Damiana


jest i druga bramka

więc mamy już 3:0

rzut karny
Damian j mamy 4:0Filip i jest 5:0


Jesteśmy Zawsze z Wami
Pompie nawet spokojnie.......

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz