..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 5 czerwca 2016

(36) Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz

I liga

nie takiego zakończenia się obecnego sezonu spodziewali Kibice z Sosnowca, wydawało się po rundzie jesiennej że Zagłębie wywalczy awans do ekstraklasy, ale wystarczyło kilka niespodziewanych porażek i niestety plany awansu trzeba odłożyć do następnego sezonu. Ciekawe czy tak bardzo oczekiwana zmiana właściciela klubu z Bydgoszczy, wpłynie na Fanów Zawiszy, zakończą bojkot  i pojawią się na Ludowym
o meczach w Sosnowcu to wiele nie ma co pisać, bo człowiek zawsze jest tu tak ugoszczony przed jak i po meczu, że piłka schodzi na drugi plan. Najważniejsze że Zagłębiacy wygrali ten mecz i cały sezon zakończyli na medalowym miejscu, tylko szkoda że bez awansu, więc trzeba poczekać do następnego sezonu, który zapowiada się obiecująco patrzeć na przeciwników jacy będą grali w nowych rozgrywkach. Oczywiście Wielkie Dzięki za gościnę. Kibiców gości nie stwierdzono.
bilet: ?
widzów:


meczyk trwa, a my piwko
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz