..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

czwartek, 7 lipca 2016

stadion Widzewa Łódź dzisiaj korzystając z okazji zaproszenia przez dwóch znajomych którzy budują stadion Miejski Widzew Łódź, pojechałem zobaczyć i porównać z tym nieudanym u Nas w Bielsku - Białej. Już na pierwszy rzut oka widać, kto ma pojęcie jak ma stadion wyglądać. Tutaj na Alei marsz. Józefa Piłsudskiego 138, będzie grała drużyna która w swojej historii ma już zdobyte 4 - krotne Mistrzostwo Polski, świetne mecze w pucharach i ludzie projektujący i budujący ten obiekt, wiedzieli komu ma służyć i jak wyglądać. A w Bielsku - Białej, kilku przerośniętych ambicjami biznesmenów i włodarzy miasta ( niestety nie udanych) myśleli że wystarczy stworzyć jakiś tam stwór, przywłaszczyć sobie historie jednego z zasłużonych Klubów (BBTS Włókniarz) w Naszym mieście i już zwojują świat :-) .I dlatego wybudowali stadion, który tak naprawdę nikomu nie jest potrzebny, bo po co Nam stadion gdzie nie ma nawet atmosfery do piłki. Żeby była atmosfera, to trzeba mieć Klub i Kibiców z historią i to prawdziwą, takich jakich ma w Naszym mieście BKS - STAL. Nie wystarczy rozdawać biletów darmowych po zakładach, szkołach ( choć tu jeden plus że młodzież może zobaczyć w akcji prawdziwe kluby typu: Legia, Lech, Śląsk, Wisła...). 
Miejmy nadzieję że kiedyś ktoś tym bublem za 130 mln. zł, się zainteresuje i nieudacznicy odpowiedzą za niego przed sądem.
zdjęcia budowanego stadionu Miejskiego Widzew Łódź, w zakładce "STADIONY"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz