..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

środa, 24 sierpnia 2016

(55) Legia Warszawa - Dundalk FC

czwarta runda kwalifikacyjna
no to chyba już łatwiej na wejście do upragnionej Champions League, Legia nie mogła trafić, pierwszy mecz wygrany na wyjeździe, więc teraz to chyba tylko kataklizm może przeszkodzić.


na pytanie gdzie jest Legia, odpowiedź jest tylko jedna - w Lidze Mistrzów, od wczoraj bardzo popularne stwierdzenie, a jeżeli chodzi o sam mecz to wystarczy napisać jak podziękowała " ŻYLETA" piłkarzom za grę, znaczy się za to coś co robili na boisku. Opuścili trybuny i podziękowali głośnym LEGIA GRAĆ K---A MAĆ !!!. Fajna sprawa ze pomimo że drużyna z Warszawy gra beznadziejną piłkę, awansowała do Ligi Mistrzów, dawniej grała niezłe mecze a nie mogła awansować. Chyba zarząd klubu , jeszcze mało zawodników usunął, bo po wczorajszym meczu wywalił bym więcej chodzących gwiazdorów. Oczywiście Najlepsi byli Kibice, było wszystko w klasie światowej, czyli głośny doping przez cały mecz, oprawa, flagowisko no i oczywiście pirotechnika. No ale co z tego że Kibice są Super, gdy kopacze z taką grą to chyba będą dostawać ostre lanie, zresztą na pewno.

bilety: 55 zł
widzów: 29 066

podróż autem
133 kmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz