..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 31 lipca 2016

(48) Miedź II Legnica - BKS STAL

III liga grupa III
czas zacząć nowy sezon 2016/17 Naszego BKS STAL, a że wypadło meczem wyjazdowym i do tego jeszcze do zaprzyjaźnionej Legnicy,to po prostu nie mogło lepiej trafić. 310 km do pokonania, czyli zaczynają się coraz lepsze i dalsze wyjazdy, ale jak to się mów " Kibicem się jest a nie bywa" Więc autokarowy wyjazd zaczynamy :-)
1:1 FELSCH (90+3)

BKS - STAL: KOZIK - PROKOPÓW, DANCIK (30' BEZAK), FELSCH, ISKRZYCKI(46' DZIONSKO), ZDOLSKI, CZAICKI, SOBALA, SZCZĘSNY( 80' CAPUTA), KARCZ, CHRAPEK ( 74' FURCZYK)


No cóż liga zaczęta i cóż można powiedzieć, na początek może piłkarze, niestety zagrali słabiutko, bramka dla Nas to szczęśliwy zbieg okolicznościowy, ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym, co na pewno nie dotyczy gry piłkarzy gości w tym przypadku. Gospodarze gdy zauważyli że jest szansa na wygranie meczu, ruszyli ostro do ataku, co udokumentowali bramką i wieloma groźnymi akcjami. Jeżeli chcemy coś ugrać w tej nowej lidze, to trzeba zabrać się do roboty, bo może braknąć czasu.
A jeżeli chodzi o tą lepszą część, to na mecz udała się około 100 osobowa grupa Bielszczan, od razu trzeba zaznaczyć że Fani Miedzianki i BKS-u to układowicze, ba nawet więcej, wielu z nich łączy przyjaźń. Przed głównym spotkaniem odbył się mecz Kibiców, lecz niestety wyniku nie znam, gdyż w tym momencie wraz ze Starą Wiarą z Legnicy, przebywałem w pizzerii na piwku. Na głównym meczu, był sporadyczny wspólny doping, kto nie śpiewał lub nie interesował się meczem, przesiadywał koło grilla przy piwku lub na wspólnych pogaduszkach. Ogólnie super wyjazd, Wielkie dzięki za przyjecie.

bilet: 10 zł
widzów:podróż autokarem
310 kmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz