..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 18 września 2016

(61) BTS Rekord - 1 KS Ślęza Wrocław

III liga grupa III
niestety nastąpiły takie czasy, ze gdy się chce zobaczyć dobry mecz w Bielsku, to trzeba podejść do Cygańskiego Lasu, bo tam piłkarze w przeciwieństwie do piłkarzy(?) Naszego BKS-u, wiedzą na czym polega gra w piłkę nożną, po prostu strzela się bramki. A gwiazdy ze Stali robią to tak samo jak ostatnio Arkadiusz Milik w Kadrze.

można powiedzieć, ze był to mecz czołowych drużyn trzeciej ligi, gospodarze zajmują obecnie ósme miejsce a goście są na piątym. Fajna oprawa początku meczy, gdy piłkarze wchodzą na boisko, razem z szkółką piłkarską, nawet na takim poziomie, to dla tych młodziutkich piłkarzy, bardzo duże wydarzenie, a już na pewno ogromne dla ich rodziców. I za to wielkie brawa dla klubu.. Super też mieli wejście piłkarze gospodarzy, po prostu nie marnują nic i już od szóstej minuty wydawało by się że ustawili sobie mecz., lecz jak to zawsze bywa gdy szybko się prowadzi, zapomina się o obronie. No i wtedy do głosu doszli goście strzelając pod koniec pierwszej połowy bramkę z rzutu karnego, tak zwana do szatni. Druga połowa to bardzo dobre wykonanie ze strony gości i strzelone dwie szybkie bramki. Piłka nożna to jednak piękna gra. Wygrali goście i już chyba można mieć strach, jak zagrają na Miejskim.

bilet: 5 zł
widzów: 100


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz