..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 9 października 2016

(67) BTS Rekord - Miedź II Legnica

III liga grupa III
jak w pobliżu, a właściwie na mojej dzielnicy grają swój mecz przyjaciele, choć to tylko drużyna rezerw, nie wypada nie pójść na takie spotkanie, a zwłaszcza że obie drużyny grają w naszej lidze.


przed meczem szybki wypad do południowych sąsiadów po piwko, jak dla mnie ulubione, bo przecież coś trzeba jednak pić. Gospodarze zwycięską bramkę strzelili na dwie minuty przed końcem spotkania, do tego czasu był to bardzo dobre, szybkie spotkanie. Wyrównany pojedynek z dobrymi akcjami z dwóch stron, wygrali gospodarze bo strzelili bramkę, a chyba na tym to polega. Szkoda tylko że na bardzo kameralny stadion Rekordu, przychodzi tak mało kibiców, ale od kiedy pamiętam, tam nigdy nie było szału pod tym względem.
bilet: 10 zł
widzów: 50


 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz