..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 4 marca 2017

(11) Drzewiarz Jasienica - BKS Stal (sparing)

mecz sparingowy
no to i czas na ostatni mecz sparingowy, przed meczami ligowymi, miał być co prawda rozegrany na stadionie w Jasienicy, lecz gospodarze boją się o murawę, więc spotkanie zostało przeniesione na  Górkę, a że było brak wolnych miejsc wiec gramy o 9:00.Co prawda jeszcze przed rozpoczęciem ligi zagramy finałowe spotkanie w pucharze polski.

bramki: CHRAPEK (6'), CAPUTA(10'), CHMIELEWSKI(33'), CAPUTA(57'), DANCIK(84'), RADOMSKI(90' karny)

BKS STAL: (1 połowa) POLOCZEK - ISKRZYCKI, DZIONSKO, KARETA, ZDOLSKI, CAPUTA, CZAICKI, KARCZ, BEZAK, CHMIELEWSKI, CHRAPEK
grali również: KOZIK - WRÓBEL, SZCZĘSNY, RADOMSKI, BEDZIASZEK, PROKOPÓW, DANCIK

no i tak powinno się zawsze kończyć okres przygotowawczy, pewna wygrana z dobrym przeciwnikiem, bardzo dobra gra, zwłaszcza w pierwszej połowie, gdzie wyraźnie było widać kto tu rządzi na boisku. Druga połowa na początku bardziej wyrównana, ale Nasi piłkarze strzelenia bramek rozdzielili równo, po trzy na jedna połowę. Cieszy powrót ( WRESZCIE) DANCIKA, zagrał kilkanaście minut, ale Trener dobrze wie jak ma wyglądać jego powrót na boisko, no i zdobyta bramka.
Wiec można powiedzieć że z wielkim optymizmem czekamy na rozpoczynający się już za dwa tygodnie sezon.