..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 4 marca 2017

(12) ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Stomil Olsztyn


jak to dobrze ze już ruszają mecze ligowe, na ten pierwszy oficjalny wybrałem się do Sosnowca, wspomóc Zagłębiaków w walce o awans do upragnionej ekstraklasy. Teraz rozgrywki pod nowym szyldem Nice 1 liga, Goście zajmują obecnie trzynaste miejsce, ze stratą jedenastu punktów do Sosnowiczan.


0:1 Lech (69')
1:1 Dudek (90' k)
ZAGŁĘBIE: Szumski - Sierczyński(72 min. Bartczak), Wiktorski, Bogusławski, Udovićić, Michalak(78 min. Ryndak), Matusiak, Dudek, Nowak, Pribula, Łuczak(63 min. Fidziukiewicz)

runda wiosenna oficjalna, można powiedzieć że została otwarta, mecze w Sosnowcu zawsze należą do ulubionych, zresztą wiadomo że Bielsko i Sosnowiec to jedna Rodzina. Przed meczem spotykamy się w umówionym miejscu na małym piwku przed ważnym spotkaniem, zresztą teraz będą same ważne, jeżeli chcą awansować. Pogoda super, tylko niestety szkoda że jak zwykle piłkarze nie spisali się tak jak od nich wszyscy oczekiwali, niby remis to niezły wynik, ale na własnym stadionie to trzeba mecze wygrywać, na dodatek bramka z rzutu karnego w ostatniej minucie. A co po za tym, no piwko przez cały mecz, oszczędza się cały tydzień a tu przyjdzie taki meczyk i już norma piwna wyrównana. Na meczu obecni Kibice BKS - STAL, Olimpii Elbląg, Walcowni. Dzięki dla Zagłebiaków za gościnę.
widzów:
bilet: ?????podróż autem

63,3 km


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz