..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 12 marca 2017

(13) BKS Bielsko Biała - Developres SkyRes Rzeszów (siatkówka)

trzeba sobie jakoś sportowo osłodzić spieprzony weekend przez pseudo oficjeli zajmującymi się sportem w Naszym mieście oraz ich sprzymierzeńcami z klubu z Cygańskiego Lasu.  Wiec pozostała siatkówka Kobiet, gdzie Nasza drużyna gra meczyk z ekipą ze wschodu no i najważniejsze że mecz jest rozgrywany w Naszej Hali.

3 : 2
(25:17, 13:25, 25:16, 21:25, 17:15)

można powiedzieć że mecz emocjonujący, ale te największe emocje były dopiero pod koniec taj breku, który wydawał się już przegrany dla Bielszczanek (1:7), no ale ta końcówka to jak za dawnych lat, gdy Nasze siatkarki grały z charakterem, po prostu były na najlepsze w Kraju.  Sety od początku meczu na zmianę, raz jedna ekipa wygrywała raz druga, oczywiście była też szansa na wygranie czwartego seta dla siatkarek BKS-u, lecz niestety coś je przyhamowało i niestety przegrały. Najważniejsze że wygrały, bo teraz jest im  każdy punkt potrzebny. Na pewno było to czego brakuje na meczach piłkarzy, czyli doping przez cały mecz, grupa Kibiców potrafi poderwać do dopingu praktycznie całą hale, była również ośmiu przyjezdnych kibiców z Rzeszowa, wyposażonych w bęben i flagi. Oczywiście było też piwo :-)