..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

środa, 5 kwietnia 2017

(24) MKS Miedź Legnica - Chrobry Głogów

no i derby na wyższym poziomie, zapowiada się dobre widowisko i tu nie chodzi tylko o boisko, na trybunach również powinno być wesoło, zapowiedzieli swój przyjazd goście. To mój drugi mecz na stadionie im. Orła Białego, ale pierwszy derbowy :-), ciekawostka to taka że będzie to już 50 mecz derbowy, pomiędzy obu ekipami.

można powiedzieć kolejny fajny wyjazd, droga troszeczkę ciężka, niby autostrada a co chwile trzeba hamować, no bo tiry muszą się wyprzedzać, ale jakoś wszystko dobrze się skończyło i zdążyliśmy na przemarsz Kibiców Miedzi przez miasto na stadion, po drodze jeszcze było po dwa piwka i na meczyk. Żeby wejść i zobaczyć mecz, niestety też trzeba było odczekać swoje w kolejce. No a tam niestety przykra informacja, brak piwa 😠. Sam mecz to niestety bardzo słaba pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy, goście wykorzystali szanse i prowadzili do przerwy 0:1. W drugiej połowie zawodnicy Miedzianki jakby się obudzili i zaczęli bardziej zagrażać bramce Chrobrego. To zaprocentowało i padła bramka wyrównawcza, ale niestety tylko na to było stać gospodarzy. W ostatnich sekundach meczu, sędzia dał dziwny rzut wolny no i po pięknym golu goście wygrali spotkanie. Niestety piłkarze z Legnicy , braw po meczu nie usłyszeli od swoich Kibiców, którzy mieli zasłużoną rację, wypominając słabą Postawę zawodników.Po meczu było niestety ciężko wyjść, ze stadionu, gdyż białe kaski zamknęły bramę i zaczęli prowokować. No a jak już się udało wyjść, zostałem zaproszony przez Kibiców z grupy Stara Wiara, na poczęstunek no i piwko. Przed powrotem do domu jeszcze dłuższe posiedzenie w centrum Legnicy, przy piwku i nie tylko z Fanami Miedzi i Śląska. Bardzo udany wyjazd, tylko szkoda tego wyniku., no i wielkie podziękowanie dla Kibiców Miedzi za ugoszczenie.