..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 8 kwietnia 2017

(25) BTS Rekord Bielsko - Biała - BKS STAL Bielsko - Biała

III liga grupa III
Derby Bielska - Białej, pasuje jak ulał, My drużyna z Białej, gospodarze z Bielska, kiedyś dawniej pamiętam jak Bielsko reprezentował BBTS, ale niestety machlojki na górze ( urzędy, biznesy) i ten zasłużony klub przestał istnieć. Więc trzeba być zadowolonym z tego co jest, lecz niestety te mecze derbowe to niezbyt Nam wychodzą, no ale trzeba być dobrej myśli i wierzyć w Naszych piłkarzy, choć awans po raz kolejny jak by to powiedzieć spieprzyli.

BKS - STAL: POLOCZEK - KARETA, BEZAK(82 mn, CHMIELEWSKI), CAPUTA, PLĄSKOWSKI,(86 mon. WRÓBEL), ZDOLSKI, PRYSZCZ (19 min. CZAICKI), KARCZ, BĘDZIESZAK, DZIONSKO, CHRAPEK (67 min, SZCZĘSNY)

No cóż można powiedzieć o tych remisowych derbach, gra słaba, chaotyczna gra, nawet rzut karny nie pomógł, zresztą jak to często bywa Damian nie potrafi trafić w bramkę, może słońce go poraziło, kurcze nie świeciło, bramka za mała, no chyba wszystkie są jednakowych wymiarach, może to ciężko zrozumieć ale nie wszystkim już teraz po drodze z Naszym BKS STAL, U Nas trzeba harować w każdym meczu, nie ma odpuszczania nikt nikogo nie trzyma na siłę i to dotyczy wszystkich. Ponoć Trener ma różne zamiary, bo nie ma tego co chciał, ale to On wybierał sobie podopiecznych, na sparingach było widać że nie wszyscy zasłużyli na grę w BKS STAL, statystyki to nie wszystko, wiadomo u Nas nie ma pomocy dla Naszego Klubu z władz miasta, ale My Polacy tylko dążymy do pieniędzy, sam wiem bo pracowałem za granicą i tam zawsze najgorszy jest rodak, no cóż mamy taką mentalność.Jesteśmy niestety złym narodem co widać u wybranych politykach, zresztą trzeba to olać, ciężko o sukcesy gdy we własnym Kraju w koło sami wrogowie.Co było widać w koło meczu, policja masę ochrony, zakaz sprzedawania piwa dla Nas inni mogli kupować, czy to jest normalne? Czy w tym Kraju będzie kiedykolwiek normalnie, jedno ugrupowanie przegra wybory i co robi, szczuje Naród, przeciwko tym co wygrali, różnymi sposobami, choć w większości okazuje się że ci co ich prowadzą sami swoich okradają. Durny Naród. Nam trzeba wojny, żeby zrozumieć kim jesteśmy.Poniosło mnie trochę, ale już mam dość tych pajacy od lat rządzących Naszym Krajem i Miastem.
Ale zawsze pomimo wszystkiemu złemu, BKS STAL i Polska Zawsze w Moim Sercu.
widzów:
bilet: 10 złjuż jestem :-) 
kurcze to nie ten sektor :-)

 balkon jeszcze nie kompletny


 krótki odpoczynek przed meczem


 jest i radość z meczu wyjazdowego

 tutaj kolejka, no chyba że gra BKS STAL juz prawie komplecik

sektor zajęty, są Stadionowi pasjonaci
 po krótkiej kłótni było tez piwko
 jak to na Rekordzie, na karetkę trzeba czekaćBrak komentarzy:

Prześlij komentarz