..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 21 maja 2017

(42) Zagłebie Sosnowiec - FKS Stal Mielec


 wszyscy musimy pomóc Sosnowiczanom w walce o awans do ekstraklasy, a najlepsza pomoc od Kibiców to głośny doping przez cały mecz.

1:1 PRIBULA (35')

ZAGŁĘBIE; SZUMSKI - BUDEK, NAJEMSKI, BOGUSŁAWSKI, UDOVICIĆ, BARTCZAK (78 min. RYNDAK), MATUSIAK, MILEWSKI ( 62 min. FIDZIUKIEWICZ), NOWAK, PRIBULA, (67 min. MICHALAK), ŁUCZAK.

 no i niestety Zagłębiacy nie wykorzystali szansy odskoczenia od rywali w walce o ekstraklasę, choć patrząc na inne wyniki to ten remis jest niezły. Pierwsza bramka stracona na własne życzenie, dwa faule no i po tym drugim sędzia wskazał na wapno, choć blisko obronienia był bramkarz. A co jeszcze, znowu brak cateringu, ha ha biorą przykład znaczy zły przykład z działaczy Bielska - Białej.Ale jakoś daliśmy sobie radę z tym problemem.Oczywiście jak zwykle było super, tylko ten wynik, jeszcze tylko wygrać dwa mecze.Bo nie będzie nic przyjemniejszego niż śmigać na mecze Zagłębia w ekstraklasie.

bilet: brak
widzów: 3 500

podróż samochodem


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz