..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

środa, 24 maja 2017

(43) Podbeskidzie II (U-19) - BKS STAL (U-19)

II liga JUNIORZY STARSI BOZPNmecz rozegrany na sztucznej murawie, rezerwowym boisku w Czechowicach - Dziedzicach, co prawda gospodarze tego spotkania to taka ich druga drużyna, no ale jak miasto pomaga tylko im to nie ma co się dziwić że mają potencjał wiekowy, zebrany z całego regionu. I właśnie dlatego, pomimo przeciwności Wielkie brawa dla Naszych młodych piłkarzy, za postawę na boisku. Co prawda mecz przegrany ale zagrali niezłe spotkanie, mieli kilka sytuacji, no ale ten celownik chyba niezbyt dobrze ustawiony i  najważniejsze, trzeba dokładnie wykonywać polecenia Trenera. Fajnie tak zobaczyć sobie młodych BKS-u piłkarzy i zapomnieć o gwiazdach z trzeciej ligi. Pogoda dopisała, no i na meczu było trochę młodzieży, zapewne przyjaciele piłkarzy. Mimo że to mecz Derbowy, młodzi zawodnicy zachowywali się poprawnie  :-)

BKS - STAL (U-19): Grzegorz JURASZEK -  Tyberjusz BOTWINA,Patryk CZUPRYŃSKI,Mateusz RÓŻAŃSKI, Patryk KOCHAŃSKI, Brunon KOSMOWSKI, Przemek WŁODARCZYK, Jarek FRYDEL, Kamil WIĘCEK, Patryk MIKLER, Arkadiusz HORECKI, Krzysztof FRYDEL, Łukasz SMOK, Bartosz PACHNY, Klaudiusz SZCZOTKA (br).

TRENER: Rafał MALINKA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz