..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 27 maja 2017

(45) BTP Stal Brzeg - BKS STAL

III liga, grupa III
kolejny wyjazd, na mecz piłkarzy BKS - u, obie drużyny nie mają praktycznie o co walczyć, choć wydawało się jeszcze w pierwszej rundzie że należą do grupy faworytów walczących o awans, a teraz niestety  zapowiada się przeciętny mecz.BKS - STAL: Kozik - Kareta, Dzionsko, Prokopów (75min. Będzieszak), Bezak (78 min. Caputa), Szczęsny, Pląskowski, Czaicki, Sobala, Wróbel (71 min. Pryszcz)

kolejny daleki bardzo fajny wyjazd, przed meczem spotkałem się ze znajomym, chyba najwierniejszym w Naszym Kraju Fanem VfL Bochum (Szymonem), oczywiście jak to przy takim spotkaniu wypiliśmy po kilka piwek no i obraliśmy kierunek stadion, a ten można powiedzieć że taki nowoczesny i bardzo fajny, zresztą mało spotykany. Na meczu był catering, lecz niestety bez piwka, choć pogoda była super, prawie lato. W przerwie spotkania niestety trzeba było podejść trochę do sklepu, bo trzeba było uzupełnić płyny.Była na meczu również grupa Kibiców BKS-u, lecz po sześćdziesięciu minutach, znudzona pojechała w podróż powrotną. A no jeszcze coś o meczu, a wiec gospodarze nic nie grali a wygrali bo strzelili bramkę, a Nasi piłkarze można powiedzieć że byli na boisku, dobrze podawali a to dlatego żeby mieć dobre statystyki bo chyba to decyduje kto występuje na boisku. Poziom strzelania na bramkę przeciwnika to tragedia, może na treningu trzeba im wytłumaczyć że można strzelać po rogach, nie trzeba trafiać w bramkarza, zresztą ponoć to są dobrzy zawodnicy, wiec trzeba miec nadzieje że już niedługo będą kolejne mecze sparingowe i będą mogli błysnąć, bo w lidze to trzeba wygrywać i tylko to się liczy.
bilet: 10zł
widzów:podróż samochodem
221 km
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz