..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

wtorek, 15 sierpnia 2017

(63) BKS STAL - Miedź II Legnica

III liga , grupa III

po dwóch meczach wyjazdowych, a właściwie trzech bo jeszcze zaliczając puchar, wreszcie zagramy w Naszym Mieście. Rezerwy Miedzi to jednak ciężki i niewygodny przeciwnik, wiec potrzebna jest dobra gra przez cały mecz.
1:0 SOBALA (40')
2:0 CZAICKI (63' K)

BKS - STAL: KOZIK - RADOMSKI, ZAKRZEWSKI, CAPUTA (79 min. FERFECKI), WRÓBEL (65 min. PIELICHOWSKI), CZAICKI, ZDOLSKI (71 min. BEZAK), SOBALA, PIECZUR, KARCZ (82 min. JARNOT), DZIONSKO

Jeszcze nie doszedłem na mecz a już pierwszy cios, pseudo urzędasy nie wydali Nam koncesji na sprzedaż piwa na meczach z powodu urlopu, więc cateringu nie będzie, za chwile drugi cios że te kundle od k - r chcą Nam zabrać Trenera !!! Jednego nie wiedzą że
 MY JESTEŚMY BKS - STAL!! 
 i zawsze sobie dajemy rade. Po meczu widziałem nerwowe ruchy pseudo działaczy( nie dotyczy sekcji piłki nożnej ) oraz chorągiewki  z urzędu, zapewne chodziło jak to może być że to już trzecie zwycięstwo, coś trzeba zrobić bo jeszcze będzie awans. Dobra szkoda pisać o tych zdradzieckich kundlach ( przepraszam czworonożne) Najważniejsze że piłkarze zagrali dobry mecz i tak jak powiedział Kumpel z tym Trenerem w tamtym sezonie byłby awans. Skład zmieniony, pseudo gwiazdy poszły w cholerę a my mamy już trzy wygrane mecze, doping pomału wraca na trybunę, co bardzo cieszy. Wielkie dzięki dla Piłkarzy za postawę, dla Kibiców za doping, a no jeszcze super za brawa i śpiewy dla Gości, to było to.
bilet: 10 zł
widzów:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz