..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 31 marca 2018

(19) BKS STAL - BTS Rekord

III liga, grupa III


OCZKO (17')

BKS STAL: BRUCHAJZER - KARETA, RADOMSKI, BEZAK (85 min. MĄCZKA), PIELICHOWSKI (60 min. KARCZ), MUSIOŁ, CZAICKI, OCZKO (60 min. SZCZUREK), SOBALA, PIECZUR, TONIA

  Wielka sobota, to i mamy takie jakby Derby Miasta. Nigdy do tej pory jakoś nie mieliśmy zbytnio szczęścia do meczy derbowych. Troszeczkę opóźniło się wejście piłkarzy BKS-u na boisko, ale to wszystko za sprawą wymiany koszulek. Goście zapomnieli swoich wyjazdowych. Początek meczu to dobra gra z Naszej strony, co udowodnili piłkarze strzeloną bramką. Niestety pod koniec pierwszej połowy fatalny błąd, kolejny już w trzecim meczu i utrata bramki. Druga połowa to słaba gra i utrata kolejnych bramek. Ciekawe czy doczekamy meczu że piłkarze podejdą do takiego meczu jak należy. Zresztą nie chodzi tu tylko o piłkarzy, na stadionie brak cateringu, ale to nie dziwi gdyż Kibice BKS STAL nigdy nie byli zbytnio szanowani przez władze klubu, bo jak inaczej można nazwać również zakaz sprzedaży piwa w hotelu, który jest poza stadionem.Władze zawsze można zmienić, KIBICE zostają do końca. Dobry doping ze strony Old School, co cieszy.
bilet: 6 zł
widzów:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz