..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 7 kwietnia 2018

(20) KS Polkowice - BKS STAL

III liga, grupa IIIBKS STAL: BRUCHAJZER - TONIA, PIECZUR, KARETA, FERFECKI, MUSIOŁ, CZAICKI, PIELICHOWSKI, OCZKO (75 min. GRABSKI), KARCZ.

No cóż można powiedzieć o takim meczu, już od początku nie byliśmy faworytem, na dodatek brakło trzech podstawowych zawodników, ale pierwsze dwanaście minut, trochę Nas zszokowały. Bo tak szybko stracone w głupi sposób, mogą jedynie drużynę podłamać. Na dodatek sędzia niezbyt był zdrowy, bo jak inaczej można zrozumieć że nie widział aż trzech zagrań ręką, w bloku obronnym gospodarzy. No chyba że pamiętał za co już kiedyś klub z Polkowic ukarali i sam chciał trochę zarobić. Zresztą popisał się też boczny, przy zdobytej bramce dla Nas pokazał spalonego. Ale olać tych drukarzy, mecz przegrany i trzeba się pozbierać, bo to jednak My pod koniec meczu dyktowaliśmy warunki. Na meczu byli  😉 Kibice BKS STAL oraz zaprzyjaźnieni Fani z Miedzi Legnica. U gospodarzy kilku małolatów coś tam pokrzykiwało, ale jak taki klub ma awansować, to szkoda tej Polskiej piłki nożnej, no chyba że znowu podziała fryzjer.
bilet: 5 zł
widzów:100Brak komentarzy:

Prześlij komentarz