..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 14 kwietnia 2018

(21) BKS STAL - BTP STAL Brzeg

III liga, grupa III1:0 KARCZ (33')
2:0 SZCZUREK (47')

BKS STAL : BRUCHAJZER - KARETA, BEZAK (70 min. RADOMSKI), MUSIOŁ, CZAICKI ( 90 min. MĄCZKA), SOBALA, SZCZUREK, PIECZUR, KARCZ ( 71 min. OCZKO), TONIA, FERFECKI.

       W kompletnym składzie wreszcie super mecz, było trochę strachu przed meczem, ale Ci piłkarze pokazali charakter typowy dla BKS STAL. Najważniejsze że nie wystraszyli się drużyny zajmującej lepsze miejsce w tabeli. No a My oczywiście kilka piwek przed meczem. A na meczu to już mega doping w kilkanaście osób. Wielki szacunek dla dopingujących, było jak za dawnych dobrych lat. Wieży my w Drużynę, Nasze miejsce na pewno nie jest w tej farbowanej trzeciej lidze.
widzów:
bilet: karnet
 Old School zawsze pomoże !!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz