..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 16 marca 2013

BKS STAL - Ruch Zdzieszowice (sparing)

mecz  sparingowy
obfituje ta przerwa zimowa w mecze sparingowe, ten dzisiejszy można uznać jako prezentacje drużyny która będzie broniła barw Naszego Klubu w opóźnionej rundzie wiosennej, to już za tydzień:-).
 Dzisiejszy przeciwnik to dobrze znana drużyna drugoligowa Ruch Zdzieszowice, z którą już graliśmy w styczniu mecz sparingowy na wyjeździe, spotkanie przegrane 2:4, ale w tedy to były całkiem inne drużyny, na innym etapie przygotowań, dzisiaj powinno być dobre spotkanie, no chyba że przeszkodzi zawodnikom w pokazaniu swoich możliwości śnieg i zimno. Na szczęście przez cały mecz świeciło słońce, no i dlatego rozegrano dobry mecz, jedyna szkoda to że przegrany, ale mam nadzieje że w lidze będzie odwrotnie i będą same zwycięstwa.
 Więc mamy już mniej więcej rozeznanie kto będzie reprezentował Nas w tej rundzie. W pierwszej połowie zagrali: BKS: Kozik, Sieńkowski, Boczek, Antczak, Zdolski, Rucki, Wójcik, Czaicki, Olszowski, Brychlik, Kocur, w drugiej połowie zagrali: Góra, Caputa, Lech, Nowak, Wojtasik. No więc czekamy z utęsknieniem na mecz ligowy za tydzień z Polonią Łaziska Górne, gdzie trenerem jest znany, poprzedni trener Marek Mandla.