..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 25 kwietnia 2015

(21) BKS STAL - Podbeskidzie II

III liga opolsko-śląska

1:1 KARCZ (12')
2:1 WIŚNIEWSKI (13')
3:2 WIŚNIEWSKI (31')
4:2 KARCZ (40')
5:2 ZDOLSKI (93 karny)

BKS STAL: Kozik- Dzionsko, Szczurek, Dancik, Zdolski, Luke (62 min. Caputa), Czaicki, Sobala, Karcz (63 min. Szumilas), Brychlik (79 Rucki), Wiśniewski( 88 min. Wójcik)


MY JESTEŚMY BKS STAL BIELSKO-BIAŁA
MY JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA

i to powinno wystarczyć dla Ludzi znających się na prawdziwej piłce , nie tej nasiąkniętej pieniędzmi,gramy swoją piłkę i mamy gdzieś tych złodziei z władz Naszego Miasta. Mecz super wygrany, a to co się działo na trybunach zwłaszcza oprawa w drugiej połowie to po prostu cosmos dla tych sztucznych kompromitujących Nasze Miasto. Wygrana i to się najbardziej liczy, Wielkie Dzięki dla Kibiców za wspaniały doping i za to że są Zawsze z BKS STAL.
widzów:
bilet: 6 zł


1 komentarz:

  1. Dla takich meczów warto żyć.No i ten wynik to miód na nasze serca najwierniejszych fanów

    OdpowiedzUsuń