..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 15 sierpnia 2015

(43) BKS STAL - GórnikII Zabrze

III liga opolsko - śląska

1:1 WIŚNIEWSKI ( 26')
2:1 ZDOLSKI (35') 

BKS - STAL: KOZIK - DZIONSKO, DANCIK, SZCZUREK, PROKOPÓW ( 70 min. BEDNARZ), SOBALA, CZAICKI, KARCZ ( 89 min. RUCKI), ZDOLSKI, CAPUTA ( 67 min. BRYCHLIK), WISNIEWSKI ( 78 min. LUKE) 

wszyscy przez ostatnie dni oczekiwali na deszcz, ale nie w sobotę o 17:00 gdy BKS miał rozgrywać mecz drugiej kolejki, przez pewien moment wydawało się że mecz zostanie przełożony, po prostu goście niezbyt byli chętni do gry, ale na szczęście sędzia podjął dobrą decyzje, przy głośnym dopingu Kibiców BKS-u. Początek trochę zaskoczył, zwłaszcza gdy padła bramka dla gości, ale trwało to krótko i już dalsza część meczu należała do gospodarzy.  Niezły tydzień, w ciągu czterech dni, wielu z Nas widziało klęskę dwóch drużyn zabrzańskich. Punkty zostały w Bielsku-Białej to jest najważniejsze.
widzów:
bilet: 10 zł


Deszcz przegonił piłkarzy z boiska komisyjne sprawdzanie murawy dopingowali nie tylko szalikowcy
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz