..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 30 sierpnia 2015

(47) BKS STAL - Skra Częstochowa

III liga opolsko - śląska
1:0 KARCZ ( 42')
2:0 ZDOLSKI ( 88' karny)

BKS STAL: KOZIK - PROKOPÓW( 46 min. BEDNARZ), DANCIK, SZCZUREK, DZIONSKO, ZDOLSKI, SOBALA, CZAICKI, KARCZ, CAPUTA( 79 min. BRYCHLIK), WIŚNIEWSKI( 72. min. KOCUR)
Zwycięski mecz  przy ogromnym upale Naszego BKS-u i nadal zasłużona pozycja lidera, co bardzo cieszy najzagorzalszych sympatyków, którzy jak zwykle głośnym dopingiem, wspomagali piłkarzy. Można powiedzieć o bardzo dobrej grze, co pozwala myśleć o końcowym dobrym miejscu na zakończenie sezonu, do którego niestety jeszcze bardzo daleko, a jak wiadomo będą wielkie zmiany, nasza grupa zostanie połączona z grupą dolnośląską - lubuską, no chyba że awansujemy w co bardzo trzeba wierzyć.
bilet: 10zł
widzów:200Brak komentarzy:

Prześlij komentarz