..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 26 marca 2016

(16) BKS STAL Bielsko-Biała - Podbeskidzie II

III liga opolsko - śląska
Dla Nas mecz Derbowy z każdą inną drużyną z Naszego miasta, to zawsze bardzo ciężkie spotkanie, bo na przeciwko stają nie tylko piłkarze przeciwnej ekipy, ale również jeżeli chodzi zwłaszcza o dzisiejszy mecz, stado urzędasów udających uczciwe rządzenie Naszym Miastem, wszystko zrobią żeby ich stwór, zawsze był najważniejszy, wystarczy wspomnieć odwołany Nasz mecz z GKS Jastrzębiem ( ponoć najnowocześniejszy stadion, a nagle przestało działać odwodnienie murawy, zadziałało jak okazało się że mecz zostanie odwołany).
1;0 SZCZĘSNY (27')
2:0 KARCZ (49')

BKS - STAL: KOZIK - ZDOLSKI, DANCIK, PROKOPÓW, DZIONSKO, KARCZ, CZAICKI (84 min. BEDNARZ), SOBALA, SZCZĘSNY ( 62 min. CAPUTA), ISKRZYCKI ( 87 min. KOCUR), BRYCHLIK (72 min. CHRAPEK).

no i jest kolejny wygrany mecz, bo jak ma być inaczej. My jesteśmy BKS STAL, Duma tego Miasta, i właściwie na tym powinno się skończyć komentarz z tego meczu. Dzisiaj jest wielka sobota, tak naprawdę bardzo wielka, tylu chłopaków co przyszło na ten mecz to super sprawa, było bardzo dużo wspomnień, z lat spędzonych na Kibicowskim szlaku, troszeczkę piwa, no i doping przez cały mecz. Wygrana nie podlegała dyskusji, prawie przez cały mecz, trochę głupio stracona bramka, no ale to przez gapiostwo obrońców. Najważniejsze to te kolejne trzy punkty, przybliżające Nas do awansu do drugiej ligi, byle tak dalej
.bilet: karnet
widzów:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz